Jdi na obsah Jdi na menu
 


Padlí a ranění vojáci IR 75 v bitvě u Zborova - 2. část

Ranění vojáci IR 75 dle Verlustliste (Kriegsarchiv – Vídeň):

(Zvírazněni ti, kteří zemřeli záhy po zranění, pravděpodobně již na plukovním obvazišti)

 

Příjmení

Křestní

hodnost

jednotka

rok nar.

domovská

datum

Achtner

Kurt

Gefrt.

MGK I

1888

Schlagenwald

2.7.

Albrecht

Vojtěch

Inft.

7.F.Komp.

1883

 

1.7.

Alex

Jan

Inft.

9.F.Komp.

1888

Albeř

2.7.

Alima

Karel

Inft.

MGK II

1895

Tučapy

1.7.

Andera

František

Inft.

7.F.Komp.

1897

Pořín

1.7.

Babinec

Antonín

Inft.

13.F.Komp.

1881

Kyrkov

1.7.

Balek

Jan

Korp.

MGK IV

1893

Lodhéřov

1.7.

Bárta

Antonín

Gefrt.

10.F.Komp.

1886

Proseč

2.7.

Bednář

František

Inft.

6.F.Komp.

1883

 

1.7.

Benhart

Jan

Inft.

11.F.Komp.

1896

Třeboň

2.7.

Beníšek

Ludvík

Inft.

10.F.Komp.

1895

Černovice

2.7.

Beran

Karel

Gefrt.

4.F.Komp.

1897

Rohozná

2.7.

Bezdek

Josef

Inft.

1.F.Komp.

1883

Důl

1.7.

Bezemek

Jan

Korp.

12.F.Komp.

1887

Michles

1.7.

Bican

Antonín

Inft.

12.F.Komp.

1888

Řevnov

1.7.

Biertögl

Ludvík

Inft.

9.F.Komp.

1896

Dvůr Třeboň

2.7.

Bílek

Josef

Gefrt.

6.F.Komp.

1886

Dl. Lhota

2.7.

Biskup

František

Leutn.

10.F.Komp.

1892

Išna

2.7.

Bláha

František

Inft.

6.F.Komp.

1897

Tučapy

1.7.

Bláha

Jan

Inft.

11.F.Komp.

1893

Myslotín

2.7.

Blahník

Jakub

Inft.

Bergmannkomp.

1897

Most

1.7.

Blairkner

Alfred

Fhnr.

1.F.Komp.

1897

Rogatsboden

1.7.

Blažek

Karel

Inft.

10.F.Komp.

1891

Lásenice

1.7.

Blažek

Antonín

Inft.

MGK II

1883

V. Radouň

1.7.

Boháč

Václav

Inft.

6.F.Komp.

1894

Zhoř

1.7.

Bojko

Nikolas

Inft.

15.F.Komp.

1883

Popovce

1.7.

Bouška

Josef

Inft.

1.F.Komp.

1886

Boskovice

1.7.

Brabec

Alois

Zgfr.

MGK II

1886

Strmilov

1.7.

Brach

Karel

Inft.

16.F.Komp.

1897

Strmilov

2.7.

Brodina

Josef

Inft.

4.F.Komp.

1892

Řepeč

2.7.

Bronec

Václav

Inft.

1.F.Komp.

1890

H. Ratiboř

1.7.

Brothanek

František

Inft.

11.F.Komp.

1896

Balovice

2.7.

Broum

Karel

Inft.

11.F.Komp.

1898

Tábor

2.7.

Brož

Václav

Inft.

15.F.Komp.

1878

Malešovice

1.7.

Bubník

Stanislav

Inft.

16.F.Komp.

1893

Budislav

1.7.

Budil

František

Gefrt.

4.F.Komp.

1893

Lukavec

2.7.

Buchner

Jan

Inft.

8.F.Komp.

1897

Kačlehy

2.7.

Buřič

Ignác

Inft.

16.F.Komp.

1894

Hrdlořezy

2.7.

Cajtan

Jaroslav

Inft.

13.F.Komp.

1895

Střitiř

1.7.

Cigler

Matyáš

Inft.

15.F.Komp.

1898

Neusattel

1.7.

Cinka

František

Inft.

15.F.Komp.

1875

Lidman

1.7.

Císař

František

Inft.

13.F.Komp.

1874

Mazelov

1.7.

Čara

Josef

Inft.

Sturm.Komp.

1896

Mašovice

2.7.

Čarda

Jan

Inft.

13.F.Komp.

1897

Pacov

1.7.

Čech

Karel

Inft.

MGK IV

1895

St. Vyklantice

29.6.

Čepelin

Václav

Inft.

10.F.Komp.

1898

Vlcoves

2.7.

Černý

Josef

Inft.

15.F.Komp.

1898

Lešany

1.7.

Černý

František

Gefrt.

15.F.Komp.

1888

Vlčoves

1.7.

Červenka

Josef

Inft.

11.F.Komp.

1897

Pelhřimov

2.7.

Červíček

Josef

Inft.

6.F.Komp.

1891

Kámen

1.7.

Čížek

Josef

Inft.

MGK II

1896

Samšin

1.7.

Daič

František

Inft.

15.F.Komp.

1889

H. Lhota

1.7.

Dalik

Jan

Inft.

4.F.Komp.

1887

Kojčice

2.7.

Danek

Rudolf

Inft.

Sturm.Komp.

1896

Kamberg

2.7.

David

Josef

Inft.

4.F.Komp.

1896

Chlumec

2.7.

David

Ferdinand

Inft.

10.F.Komp.

1898

Pacov

2.7.

Derka

Romuald

Korp.

13.F.Komp.

1887

Kokar

1.7.

Diviš

František

Inft.

16.F.Komp.

1896

Pluhov Žďár

1.7.

Dobrodinský

Jan

Gefrt.

1.F.Komp.

1897

 

1.7.

Doležal

Jaroslav

Zgfr.

14.F.Komp.

1887

J. Hradec

1.7.

Doubek

Václav

Inft.

15.F.Komp.

1889

Miltschin

2.7.

Dragoun

Antonín

Korp.

4.F.Komp.

1886

Střítež

2.7.

Drmla

Karel

Inft.

16.F.Komp.

1897

Svaté Pole

1.7.

Dubský

Rudolf

Korp.

15.F.Komp.

1888

Žďár

1.7.

Dulík

Josef

Inft.

Bergmannkomp.

1896

Kámen

1.7.

Dušek

Emanuel

Gefrt.

Sturm.Komp.

1893

Tábor

2.7.

Dvořáček

Josef

Inft.

Sturm.Komp.

1897

Vlčice

2.7.

Dvořák

Jan

Inft.

4.F.Komp.

1898

Vys. Lhota

2.7.

Dvořák

Karel

Inft.

7.F.Komp.

1885

Čekanice

4.7.

Dvořák

František

Inft.

10.F.Komp.

1896

Lidéřovice

1.7.

Dvořák

Karel

Inft.

13.F.Komp.

1894

Leština

1.7.

Dvořák

Josef

Inft.

15.F.Komp.

1895

V. Hlasivo

2.7.

Dvořák

František

Inft.

15.F.Komp.

1892

Bojbuk

2.7.

Egginger

Rudolf

Korp.

1.F.Komp.

1894

Nová Pec

1.7.

Endisch

Wilhelm

Fhnr.

11.F.Komp.

1895

Bohanetsch

2.7.

Ezechal

Jan

Gefrt.

Bergmannkomp.

1896

Suchental

1.7.

Faček

Antonín

Inft.

Sturm.Komp.

1897

Počátky

2.7.

Fiedler

Jan

Inft.

MGK I

1885

J. Hradec

2.7.

Filinger

Václav

Korp.

14.F.Komp.

1898

Bratřice

1.7.

Fišer

Jan

Inft.

9.F.Komp.

1878

Brandlín

1.7.

Flaška

Adolf

Inft.

MGK III

1895

Žíteč

2.7.

Fornauš

Václav

Inft.

Bergmannkomp.

1893

Nerselau

1.7.

Friedrichovský

František

Inft.

15.F.Komp.

1898

Lidman

2.7.

Gaugusch

František

Fhnr.

10.F.Komp.

1897

St. Město

2.7.

Gustas

Václav

Gefrt.

MGK IV

1880

Cejle

1.7.

3. ČÁST